Unikalne seminarium Dr Olgi Fatuły

Data publikacji: 18.3.2019   |  Autor: Małgorzata Orszańska

OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

Zaprasza na wyjątkowe seminarium prowadzone przez

Gościa Specjalnego:
Doktora Homeopatii, lek. med. Dr OLGĘ FATUŁĘ z Moskwy


Tematyka seminarium stanowi początek cyklu unikalnych wykładów dających
głębokie rozumienie Nauk Holistycznych oraz Naturalnych Metod Uzdrawiania.


Praktyczne umiejętności prowadzenia
wywiadu homeopatycznego
oraz trafnego doboru leku dla pacjenta

  • Homeopatia jako nauka o człowieku i przyrodzie
  • Homeopatia na tle innych Nauk Holistycznych: Tradycyjna Medycyna Chińska, Ajurweda, Totalna Biologia, nauki filozoficzne, inne
  • Homeopatia i psychogenetyka – kody dziedziczenia – miazma
  • Konstelacje rodzinne – techniki doboru leku homeopatycznego w oparciu traumy z dzieciństwa
  • Potencja leku, ekspresja liczbowa i wartość
  • Małe dawki, zasada wielu rozcieńczeń, właściwości wody

Termin:

13.04.2019 10.00-19.00
14.04.2019 09.00-15.00
Cena 699,00 zł

Informacje o prowadzącej - http://fatula.ru/a1/about1.php

Zapisy do 28.03.2019

biuro@creator.edu.pl | 790 38 38 39 | 42 632 25 91

Olga Fatuła

Dr n.med. Olga Fatuła przez wiele lat szkoliła się u Jana Scholtena, holenderskiego homeopaty, badacza i odkrywcy w dziedzinie homeopatii.

 Jan Scholten usystematyzował preparaty homeopatyczne pochodzenia mineralnego w oparciu o tablicę Mendelejewa, stworzył nową metodę analizowania środków homeopatycznych za pomocą tzw analizy grupowej oraz - korzystając w powyższej metody - opracował i usystematyzował świat roślin, nawiązując do stworzonej przez siebie klasyfikacji  homeopatycznej pierwiastków. Jako pierwszy wykonał również "provingi" z lantanowcami, opracował ich charakterystykę i wprowadził do leczenia homeopatycznego.

Dr n.med. Olga Fatuła od 2006 roku prowadzi ośrodek naukowo-szkoleniowy homeopatii wg metody Jana Scholtena w Moskwie i aktualnie jest czołowym nauczycielem tej metody w Europie.

Jest też autorką prób lekowych leków roślinnych i zwierzęcych – zwłaszcza owadzich i pajęczych.  Unikalnością jej dorobku naukowego są próby lekowe ze świata motyli. Po  tragicznej i przedwczesnej śmierci homeopatki francuskiej Patrycji Le Roux to właśnie dr Olga Fatuła jest głównym światowym ekspertem i znawcą oraz odkrywcą w tej dziedzinie.

Wykłady dr Olgi Fatuły to niepowtarzalna kopalnia wiedzy o lekach homeopatycznych zarówno ze świata zwierząt jak i roślin – w odniesieniu do rzędów i faz z tablicy Mendelejewa, czyli stanowi pomost łączący te leki z teorią analizy grupowej Jana Scholtena.

Zobacz także

11.1.2013

Autor: Robert Medhurst

Badania naukowe (cykl comiesięcznych artykułów)

Prezentujemy cykl artykułów prezentujących liczne dowody naukowe na działanie leków homeopatycznych. Ponieważ na polskich listach dyskusyjnych pojawiają się wpisy sceptyków wyrażających swoją niczym nie popartą opinię, że homeopatia nie działa - im właśnie w sposób szczególny dedykujemy ten cykl.

czytaj dalej »